Oddział Gorzów Wielkopolski

iveco_logo.jpg

Oddział w Gorzowie Wielkopolskim powstał II połowie 2008 roku. Początkowo był on tylko autoryzowanym serwisem i dealerem samochodów marki MAN. Jednak wraz z rozwojem salonu i zdobywaniem coraz większej liczby klientów poszerzyliśmy zakres oferty  o pełną obsługę marki IVECO. Jako oddział obsługujący typowo samochody specjalistyczne, ważnym było dla nas nawiązanie współpracy z międzynarodowymi firmami produkującymi profesjonalne podzespoły takimi jak na przykład: CARRIER Transicold produkujących klimatyzatory i ogrzewania postojowe.

Serwis spełnia najwyższe standardy MAN i IVECO, wyposażony jest w nowoczesne narzędzia i urządzenia do napraw pojazdów ciężarowych, dostawczych i osobowych. Fachowy personel jest w stanie profesjonalnie wywiązać się z każdego zadania.  

Halę naprawczą wyposażyliśmy w cztery stanowiska do obsługi i przeglądów pojazdów, trzy stanowiska płaskie wyposażone w podnośniki stemplowe i kolumnowe, w tym stanowisko do napraw elektrycznych z profesjonalną posadzką anty przepięciową. 

Dysponujemy parkiem maszyn do napraw i obsługi ogumienia pojazdu, nowoczesną automatyczną myjnię bramową do mycia i pielęgnacji wszystkich typów pojazdów, Okręgową Stację Kontroli Pojazdów posiadającą uprawnienia do wykonywania przeglądów rejestracyjnych wszystkich typów pojazdów.

Dzięki takiemu wyposażeniu jesteśmy wstanie perfekcyjnie realizować wszystkie zlecenia. 

Świadczmy usługi w zakresie:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów marki IVECO
  • naprawy pogwarancyjne samochodów marki MAN
  • naprawy pogwarancyjne, mechanika ogólna, pojazdów ciężarowych, dostawczych i osobowych wszystkich marek
  • naprawy pogwarancyjne naczep, przyczep i zabudów pojazdów
  • doposażenie pojazdów układy klimatyzacji, ogrzewań postojowych, montaż osprzętu dodatkowego (dodatkowe zbiorniki paliwa, urządzenia wspomagające)
  • naprawa w drodze pogotowie techniczne Assistance 24H
  • serwis i konserwacja układów klimatyzacji i ogrzewań postojowych
  • wykonywanie przeglądów aktywujących zgodność ekologii pojazdów 

Prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami ofert salonu. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

W oddziale istnieje również dział części zamiennych, które ma bardzo bogatą ofertę części zamiennych do samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych po atrakcyjnych cenach. Doświadczony personel fachowo doradzi i postara się rozwiązać problemy związane z doborem części zamiennych i akcesoriów.  

Zapraszmy również do naszych biur handlowych  lub do kontaktu bezpośrednio z naszymi handlowcami.