Iveco
Unsplashed background img 2

TRANS-POZ S. A. jest autoryzowanym dealerem marki IVECO w Niepruszewie koło Poznania, Motańcu koło Szczecina, Łodzi i Gorzowie.

Jesteśmy również autoryzowanym serwisem IVECO.

Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usług serwisowych i dostarczanie wysokiej klasy pojazdów dostawczych IVECO i świadczenie usług serwisowych na najwyższym poziomie.

Nasze działania zorientowane są na długą kooperację z klientem marki IVECO, dlatego dbamy, aby oferowane przez nas usługi i produkty były podstawą owocnej współpracy.

Nasze starania doceniane są przez wciąż rosnące grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm. Ponadto spełniamy wiele rygorystycznych standardów stawianych dealerom IVECO przez Importera.

Nasze działania zostały przez nich docenione przyznając nam wiele ważnych dla nas nagród takich, jak np. Najlepszy serwis i Sprzedaż części firmy IVECO, Certyfikat NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI W MOTORYZACJI.

Zadzwoń do nas i umów się na jazdę próbną samochodami użytkowymi marki IVECO. Pomożemy Ci w zakresie zakupu pojazdów IVECO, doboru sposobu finansowania i ubezpieczenia.

Kontakt do Działu Sprzedaży IVECO

ZAPRASZAMY!