O firmie
Unsplashed background img 2

Kim jesteśmy?


TRANS- POZ S.A. działa na rynku już ponad 50 lat. Początkowo jako przedsiębiorstwo transportowe z własnym zapleczem technicznym, a obecnie jako autoryzowany dealer i serwis pojazdów dostawczych i ciężarowych IVECO, autoryzowany dealer i serwis pojazdów dostawczych FIAT PROFESSIONAL i pojazdów osobowych FIAT oraz partner serwisowy MAN. TRANS-POZ wykonuje również naprawy pojazdów innych marek, świadczymy szeroki zakres usług serwisowych jako serwis wielomarkowy.


TRANS-POZ S. A. jest jedną z nielicznych firm na rynku, która realizuje pełnozakresową obsługę serwisową pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych.  TRANS-POZ prowadzi też sprzedaż samochodów używanych.

W swej działalności oferujemy również naprawy powypadkowe, posiadamy okręgowe stacje obsługi, myjnie wielkogabarytowe oraz prowadzimy sprzedaż części zarówno oryginalnych, jak i zamienników.

Nasze działania zorientowane są na długofalową współpracę z Klientem.  Nasze starania doceniane są przez rosnące grono  zadowolonych Klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm. Ponadto spełniamy wiele rygorystycznych standardów stawianych Dealerom przez Producentów i Importerów. Nasze działania zostały przez nich docenione przyznając nam wiele ważnych dla nas nagród takich, jak np. Najlepszy serwis i Sprzedaż części firmy IVECO, Certyfikat NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI W MOTORYZACJI. 


Każdy z naszych oddziałów wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, a nasza Kadra charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem i doświadczeniem w zakresie świadczonych usług serwisowych oraz sprzedaży samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. 

a